Otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Top for Dog 2023.

Mamy zaszczyt ogłosić niezwykle radosną wiadomość! Nasza marka Safe Animals właśnie została wyróżniona w 10. Jubileuszowej edycji plebiscytu Top for Dog 2023, w kategorii „Profilaktyka i Zdrowie”. To dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim potwierdzenie, że nasze starania i zaangażowanie w dbanie o zdrowie Waszych pupili zostały dostrzeżone i docenione.
 
TOP for DOG to prestiżowy plebiscyt, który od lat nagradza najbardziej wartościowe produkty i usługi dedykowane czworonogom. Jest to inicjatywa skierowana do pasjonatów zwierząt, którzy pragną wybierać dla swoich pupili tylko to, co najlepsze. Cieszymy się, że nasze produkty w dziedzinie profilaktyki i zdrowia zwróciły uwagę ekspertów i społeczności miłośników zwierząt.
Warto wspomnieć, że plebiscyt Top for Dog to nie tylko wybór specjalistów, ale także opinia tych, dla których zwierzęta są częścią rodziny. Dlatego dla nas to nie tylko nagroda, ale również zobowiązanie do dalszego doskonalenia i dbania o zdrowie i dobre samopoczucie Waszych pupili.
 
Dziękujemy również naszemu partnerowi biznesowemu KrakVet.pl – sklep zoologiczny bez waszego wsparcia nie byłoby to możliwe.
 
Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i rozwijania naszej oferty, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających opiekunów zwierząt.

Więcej aktualności

Potrzebujesz informacji?